Ubytování ve Vile Penzionu Blatnička

Moderní prostorné pokoje vybaveny LED TV se satelitem, každý s vlastním sociálním zázemím, vanou nebo sprchou. Každý pokoj má také vlastní bojler s teplou vodou pro Váš ničím nerušený komfort. Samozřejmostí jsou čisté ručníky pro každého hosta. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a k dispozici je i několik lednic. K nemovitosti náleží soukromé, hlídané parkoviště.

Dbáme na váš komfort při spánku

Matrace postelí jsou vysoké 21 cm s vrstvou antialergických vláken. Při styku s pokožkou se uvolňují z potahové látky matrace ošetřené aloe vera, velmi užitečné látky, které následně Vaše přijímá tělo. Tento materiál mající ortopedické vlastnosti zajišťuje regenerační odpočinek bez stresu a nabízí příjemný pocit všestranného pohodlí. Ideální pro načerpání nové energie na další dny.

 

Kompletní seznam nabízených služeb a jejich cen naleznete v tomto odkazu. Jak naše ubytování funguje a jaké jsou případné storno podmínky se, prosím, podívejte zde.

 

Níže naleznete bližší popisy jednotlivých pokojů, díky kterým si můžete snadno naplánovat rozmístění jednotlivých osob do konkrétních pokojů. Vila Blatnička nabízí:

2 rodinné apartmány

1 studio

4 dvoulůžkové pokoje

Půdorysy studia, apartmánů a pokojů Vily Blatnička

pokoj č. 1 – Rodinný  Apartmán pokoj č. 2 – Muškátový Pokoj pokoj č. 3 – Svatovavřinecký Rodinný Apartmán pokoj č. 4 – Pokoj  Chardonay
pokoj č. 5 – Studio Sauvignon pokoj č. 6 – Tramínový Pokoj pokoj č. 7 – Veltlínský Pokoj